מתנה שיודעים להעריך

כולנו מכירים את הרצון להעניק מתנה משמעותית לאהובים שלנו. יהיה זה ליום ההולדת שלהם, ליום הנישואין, או כל אירוע משמעותי אחר. הרצון לחדש, להפתיע, לשמח ולרגש לא פוחת עם הזמן. להיפך, הוא רק מתעצם ככל שההיכרות מעמיקה, החוויות המשותפות מתרבות והקשר האישי מתחזק.

אנחנו נערכים מספר שבועות לפני האירוע, מתחילים לתכנן מתחי חוגגים ואיך. אולי מדובר במסיבה להורים שלנו ואז אנחנו מתאמים מול האחים ובני משפחה אחרים מי דואג למה. אולי זאת תקופה רגישה בזוגיות שלנו ודווקא עכשיו חשוב לנו להביע את הרגשות שלנו בצורה הכי כנה.

ואולי אנחנו פשוט רוצים להיות מקוריים וקצת קצנו במתנות בנות חלוף.

כשאני מקבלת הזמנה לאלבום במתנה זה תמיד מגיע עם סיפור על מחשבה עמוקה.

סבתא שרוצה להעניק לנכדים שלה אלבום כדי שגם הם יצאו קצת מהעולם הדיגיטלי ויחוו מה זה אלבום תמונות אמיתי, כזה שמזמין מגע ואינטראקציה, ושיש בו הרבה יותר מרק תמונות.

או דווקא בנות שרוצות לתת הן לסבתא אלבום במתנה לגיל הזהב, אלבום מלא תמונות משפחתיות של הנכדים. הן יודעות שנשים בגיל הזה מבינות את המשמעות העמוקה של תמונות אמיתיות, באלבום מעוצב בעבודת יד, וכמה שזה מרגש לעומת סתם צבר אינסופי של תמונות בטלפון הנייד שאיש לא מסתכל בהן.

באלבומי הזוגות שהכנתי המחשבה של הלקוחות שלי תמיד הייתה איך לשמח את הבעל או האישה במתנה שעומדת מאחוריה מחשבה והשקעה אמיתית. זה לא מתחיל ונגמר בהליכה לקניון ושליפת כרטיס האשראי. זאת השקעה ניכרת, וכמה כיף זה לקבל מתנה כשהצד השני משקיע בך.

וזה העניין, כאשר רוצים לתת מתנה, באמת ממקום של נתינה, זה לא סתם כדי לסמן "וי" על האירוע. זה כדי לחשוב מה ישמח את הצד השני, ובדרך כלל מה שמשמח אנשים זה שהם רואים שחשבו עליהם, שהשקיעו בהם. לא רק השקעה כספית, אלא השקעה מחשבתית במציאת מתנה עם ערך מאחוריה.

האלבומים שלי הם יחידים במינם. כל אחד נבנה ומעוצב עבור הלקוח שהזמין אותו, לאור המאורע שאליו הוא נדרש. וכמה כיף זה לקבל מתנה שאין עוד לא, אחד בעולם, שהוכנה במיוחד בשבילך, ושלאף אחד לעולם לא תהיה עוד אחת כזאת. זאת באמת מתנה אישית, ייחודית ומרגשת.