אלבום זוגי

זוגיות זה דבר מורכב. מצד אחד, האהבה שלנו זה העוגן שלנו, בן או בת הזוג שלנו בחיים, השותפים שלנו למסע. מצד שני, דברים משתנים, אנחנו משתנים, ילדים נוספים למשפחה, קריירה מתחלפת, והחיים מזמנים אתגרים כלכליים ורגשיים.

ולפעמים דווקא השותפים הראשונים שבחרנו בהם לעבור איתנו את המסע הזה הם אלו שאנחנו לוקחים כמובן מאליו במהלכו. והעוגן שפעם ראינו בו משהו איתן ויציב להישען עליו הופך להיות משקולת כבדה שלא נותנת לנו להפליג עם החלומות שלנו.

כל זוגיות היא אחרת.

אבל יש זוגות, יש זוגות שאצלם זה נראה כמו סרט של וולט דיסני. מבחוץ זה נראה שיא הרומנטיקה, והאהבה שפורחת, וכמה מגע וליטוף ואושר יש שם. אני בטוחה שלכל זוג יש את המורכבויות שלו, אבל עדיין, כשרואים אהבה אמיתית בין שני בני זוג משהו בלב מתרחב ממש.

ככה קרה לי עם האלבום שרוני הכינה לעומרי.

היא רצתה להפתיע אותו ליום הולדתו והזמינה עבורו אלבום זוגי.

את התמונות הם צילמו עם צלם מקצועי כשהיא הייתה בהריון, ורואים שאלו תמונות מקצועיות. אבל הצילומים הסתיימו, והתמונות הגיעו במחשב, ופשוט נשארו שם. ורוני כבר ילדה את הבן הבכור שלהם, ועבר חודש ועוד חודש, והתמונות עדיין במחשב.

עד שהיא התקשרה אליי.

והחלטנו לקחת את התמונות מהמחשב אל החיים, ולעטוף אותן באלבום שכולו עבודת יד, רקום בחוט אדום ובמוטיבים של פיראטים, כי זה מה שעומרי אוהב, ורוני אוהבת את עומרי.

וכל הזמן הזה שדיברנו והכרנו והכנתי לה את האלבום הרגשתי אני כמה היא אוהבת אותו, וכמה היא רוצה להראות לו את זה.

זוגיות זה דבר מורכב.

אני בטוחה שגם רוני ועומרי עברו את האתגרים שלהם.

אבל כמה אהבה יש ביניהם, יפיפה לראות וממלא את הלב באושר, וכמה כיף להם שיש להם את זה. וזה יפה כל כך בעיני, שהיא בחרה לחגוג את האהבה שלהם דרך האלבום, לתת במה לרגעים היפים, לאהבה, לבחור להנכיח באופן אקטיבי את הטוב, באלבום ייחודי שהוכן במיוחד עבורם, ואין עוד אחד כמוהו בכל העולם.

תחגגו את האהבה שלכם, ותנציחו אותה באלבום.