אלבום במזכרת לפרידה מהעבודה

כמה פעמים עזבתם את העבודה? באילו נסיבות זה היה? הגעתם לגיל פרישה? או אולי מוקדם יותר קיבלתם קידום ועליתם בסולם הדרגות למחלקה אחרת? אולי התפטרתם ועברתם למקום חדש לגמרי? אולי זה היה בנסיבות אובייקטיביות כמו מעבר דירה או הצעה מפתה לרילוקיישן שקיבל בן הזוג? אולי זה היה בנסיבות פחות נעימות כי היו קיצוצים במפעל?

מתישהו אנחנו עוזבים את העבודה.

העבודה, המקום שבו אנחנו מבלים את רוב שעות היום שלנו, המקום שהוא חלק מההגדרה העצמית שלנו כשמבקשים מאיתנו להציג את עצמנו. יכול להיות שהעבודה שלנו היא המקום שחלמנו להיות בו, שבו אנחנו מגשימים את עצמנו ומביאים לידי ביטוי סל רחב של כישורים אישיים ומקצועיים. אנחנו מקבלים משובים טובים, וזה כיף לנו באגו ובחשבון הבנק.

ויכול להיות שאנחנו שמחים לעזוב. כי התפקיד כבר מיצה את עצמו ממש, כי אנחנו מרגישים החמצה בדיוק משום שאנחנו לא מביאים לידי ביטוי את אותו סל כישורים, אולי פשוט עם השנים נשחקנו.

מתישהו אנחנו עוזבים את העבודה.

תהא סיבת העזיבה אשר תהא, לעזוב את העבודה זה אירוע משמעותי. אנחנו נפרדים לא רק מעמדת מחשב וספל בפינת הקפה, אנחנו נפרדים משגרת חיים מוכרת, מחברים ועמיתים שהיו חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ועברו איתנו כברת דרך.

כן, בדרך כלל העיניים נשואות קדימה, אבל יש משמעות וחשיבות גם באופן שבו הפרק הקודם נסגר.

כשמזמינים ממני אלבום במתנה לפרידה מהעבודה אני יודעת שהפרק הזה נסגר בטוב. שיש זיכרונות טובים, שיש חברות עמוקה.

אלבום פרידה מהעבודה הוא תמיד כל כך מגוון, יש בו תמונות מהמשרד ותמונות מאירועי הווי משותפים. יש בו תמונות לאורך שנים עם המון פרצופים מחייכים.

כבר יצא לי להכין כמה כאלו, והם תמיד מרגשים באופן מיוחד. האלבום לפרידה מהאחות האחראית במיון ילדים קפלן היה אחד שבוודאי אזכור. גם האלבום לפרידה מדגנית מוורינט נעשה תוך כזו מעורבות של הצוות שלה, שאני בטוחה שהם עוד שומרות על קשר עד היום.

לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם עוזבים את מקום העבודה שלכם, בידכם הבחירה איך לעשות את זה. קחו איתכם את הטוב, את מה שלמדתם, את הניסיון, וכמובן קחו איתכם את החברות. להזמנת אלבום פרידה מהעבודה כתבו לי ואצור איתכם קשר.