האלבום מחזיק כמתנה בפני עצמה

לפני כמה שבועות מסרתי אלבום מעוצב בעבודת יד שהכנתי לגבר מקסים שהזמין את האלבום כמתנה ליום ההולדת ה-50 של בת זוגו. לאחר שקיבל את האלבום שוחחנו בטלפון והוא אמר לי את אחת המחמאות הגדולות ביותר שאי פעם קיבלתי לגבי האלבומים שלי. הוא אמר שבהתחלה חשב על סדרה שלמה של מתנות, על כך שאולי האלבום בפני עצמו לא יספיק ואז יצרף אליו גם תכשיט ואולי איזו הזמנה ליום פינוק, ואולי עוד איזה משהו קטן בצד.

האמת? אני מבינה אותו לגמרי. לדעתי זה יושב על אותו מקום שגורם לנו תמיד להכין מגוון רב ועשיר של מאכלים לארוחות חגיגיות או כשבאים אורחים, כדי שלא יחסר. רק שלא יחסר. זה הלך רוח כזה שמאד רוצה שלצד המקבל יהיה נעים, וכיף, ולייצר רשתות ביטחון למקרה שמשהו אחד בפני עצמו לא מספיק טוב, אז יש אלטרנטיבות אחרות, והמכלול כולו משדר נדיבות ועושר ורצון להעניק.

„אבל אחרי שראיתי את האלבום“ הוא המשיך „שיניתי את דעתי, האלבום לגמרי מחזיק כמתנה בפני עצמה. אין צורך בשום דבר נוסף לידו“. וואו. בחיי שנשמטה לי הלסת. איזו מחמאה אדירה, ואיזה משוב מהמם לאלבום שיצרתי עבורו, עבורה.

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד, שנבנה כולו לפי הזמנה, כשהדבר היחיד שיש לי בראש זה מי שעומד לקבל אותו, התמונות שלו, הצבעים והשפה העיצובית הייחודית שמתאימה לו – באמת שזו מתנה שמחזיקה בפני עצמה. אלבום כזה הוא מתנה כל כך משמעותית, מלאת כוונה ורצון לשמח, היא מגלמת את האופן שבו היקרים שלנו תופסים אותנו, ומשקפת לנו עד כמה הסיפור שלנו והחיים שלנו באמת נפלאים.

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד מלאה הוא מתנה אישית וייחודית, וכשיש מתנה כזו, מלאת תוכן ומשמעות, כל פריט נוסף לידה פשוט מתגמד. כל אלבום נוצר לפי הזמנה, אין לי מוצרי מדף, וכל אלבום הוא יחיד במינו ולא יהיה ולא יכול להיות עוד אחד כזה בעולם.

כאשר אתם מתלבטים לגבי איזו מתנה להעניק לאהובים שלכם לכבוד אירוע מיוחד, יהא זה יום ההולדת שלהם, יום הנישואין, התחלה של עבודה חדשה או סתם כדי להביע את האהבה שלכם, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאלבום תמונות מעוצב בעבודת יד יעשה את העבודה מצוין, ושהוא יהיה מתנה מקורית, אישית ומשמעותית שלגמרי מחזיקה בפני עצמה.