בואו נדבר תכל'ס, איך זה עובד?

האלבומים עצמם מגיעים בכריכה קשיחה והעיצוב הפנימי נעשה בהתאם להזמנה ולאלבום. כל אלבום מעוצב ומוכן מאפס בהתאם להזמנה הספציפית.
 האלבום הוא בגודל 20 ס"מ על 20 ס"מ, שמתאים ל-40 ועד 80 תמונות, והעלות שלו נעה בין 450 ש"ח ל-720 ש"ח תלוי בכמות התמונות שיהיו.
הגודל עשוי להישמע קטן בדו-מימד אבל האלבום – בגלל טכניקות קיפולי הנייר שיש בו – הוא מאד עבה וזה יוצא אלבום מרשים מאד.
 
בכל עמוד יכולות להיכנס בין תמונה אחת ועד עשרים, וזה יוצר את הנפח הפנימי העשיר.
הכנתי מאות אלבומים בגודל הזה (חלקם מוצגים בגלריית התמונות באתר), והם מקבלים פידבקים מצוינים מהלקוחות, החל מאלבומי שנה ראשונה ועד אלבומי זהב לגיל 75, דרך אלבומי חתונה וכו'.
 
המחירים כוללים:
א. את הטיפול בתמונות – אפשר לשלוח לי כל כמות שהיא ואני אעזור לצמצם ולבחור מתוכן את התמונות לאלבום, או שאפשר מראש לשלוח לי את התמונות שנבחרו לאלבום, איך שנוח לכם.
 
את התמונות אפשר לשלוח בווטסאפ או דרך הג'מבו מייל או דרייב, אני דואגת לפתח אותן במעבדה בגודל סטנדרטי של 10 על 15. אני לא עושה פוטושופ לתמונות, אבל אני כן בפירוש עוברת אחת אחת כדי לוודא שהאיכות טובה לפיתוח.
 
ב. המחיר כולל כמובן גם את הכנת האלבום מאפס בעבודת יד מלאה, אנחנו נתאם יחד את העיצוב – אני רוצה לשמוע על הטעם של הנמען או הנמענת של האלבום, מה הוא יאהב, מה ישמח אותה, האם הוא אוהד קבוצת כדורגל מסוימת ואסור שהצבע של היריבה יופיע באלבום, האם היא אוהבת מונוכרומטי או דווקא מלא צבע ופרינטים.
חשוב לי להגיד שכיוון שמדובר בעבודת יד אנחנו לא נשב על כל עמוד בפני עצמו, אלא רק על הקווים והקונספט בכלליות, וצריך להרגיש בנוח לשחרר לי את העבודה של העיצוב עצמו.
אפשר לכלול באלבום הרבה יותר מתמונות, ולשלב גם פריטים פיסיים משמעותיים, כמו הצמיד מחדר הלידה באלבום לתינוק, ההזמנה מהחתונה, ברכות מחברים ובני משפחה ועוד כיד הדמיון הטובה.
באחד האלבומים שהכנתי קיבלתי מפית מבית הקפה שבו הלקוח הציע נישואין לאישתו ומאז הם חוזרים לשם בכל יום נישואין. מהמם לא?
 
ג. משלוח – המחיר כולל משלוח בדואר רשום של דואר ישראל – האלבום נארז היטב ואני עוקבת אחרי כל חבילה לוודא שהיא תגיע. שלחתי עם הדואר עשרות אלבומים בתוך ישראל וגם לחו"ל. יש אפשרות לתאם מסירה אישית עם שליח, וזה עשוי להיות כרוך בתוספת תשלום.
 
ד. מע"מ – צר לי שאני צריכה לגבות מכם את המס הזה עבור המדינה, אבל באמת שאין לי יותר מידי מה לעשות בנוגע לזה. אז כן, 17% מתוך הסכום שאתם משלמים לי עובר דרכי לקופת המדינה. איט איז ווט איט איז.
 
התשלום נעשה מראש בהעברה בנקאית או ביישומוני העברת כספים מסוג "ביט" או "פייבוקס".
 
באופן רגיל זמן ההכנה הוא עד חודש מרגע שהתמונות אצלי ועד שהאלבום מוכן למשלוח. בד"כ זה לוקח פחות אבל בגלל הקורונה והסיכון של חשיפה ובידוד שישבש את לו"ז העבודה אני נותנת טווח ביטחון רחב.
היו לי גם אלבומים שהכנתי בהתראה של ארבעה ימים והם הגיעו כולל במסירה אישית. אם יש דד-ליין לאלבום תגידו לי, זה פריט כל כך אישי ומתנה כל כך מיוחדת שבטח שלא נרצה לפספס את ההזדמנות רק בגלל פער של כמה ימים.
ככל שיהיה אפשר אני מבטיחה לעשות את המאמץ ולהתאים ללו"ז קצר.
 
מבחינת התהליך – השלב הראשון והכי משמעותי הוא להעביר אליי את התמונות.
אחרי שסיימנו עם התמונות אני מעבירה למעבדה לפיתוח ובמקביל מתחילה לבנות את האלבום ולעצב אותו.
 
האלבום מגיע ארוז כמתנה עם העטיפה הכחולה המפורסמת שלי. אני מצלמת את האלבומים לפני שאני שולחת על מנת בהמשך – במידה ותאשרו כמובן – להציג אותם בתיק העבודות שלי באתר.
 
*מדיניות ביטולים – מכיוון שמדובר במוצר שמיוצר מאפס לפי הזמנה לא יתאפשר ביטול וקבלת החזר כספי לאחר שהתמונות נשלחו לפיתוח ובניית האלבום ועיצובו החלו בפועל. ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא רק עד השלב שבו אושרה בחירת התמונות הסופית.
 
**הערה קטנה לעניין שמירה על פרטיותכם – האלבומים שלי הם פריטים אישיים וייחודיים, האמון שלכם בי חשוב לי מאד ואני לא מקלה ראש בשום פרט בתהליך. שמירה על פרטיות הלקוחות שלי היא ערך עליון בעיני. אחרי שהתמונות חוזרות מפיתוח אני מוודאת שהכל נמצא ואז מוחקת את כל הקבצים גם מהנייד שלי (במידה שנשלחו בווטסאפ) וגם מהמחשב שלי. אני לא שומרת אצלי תמונות של לקוחות לאחר שלב הפיתוח ואין לי יכולת לשחזר תמונות אחרי שמחקתי.
 
זהו, זה הכי מפורט ומסודר שיש לי.
ההסבר הזה נשלח לכל לקוח וכל לקוחה שמתעניינים באלבומים, ששולחים הודעות בפרטי או בווטסאפ, וגם לאלו שעונים לפוסטים ומבקשים פרטים.
יש כאן את כל המידע שצריך לדעת כדי לצאת לדרך בתחושת וודאות ותיאום ציפיות מלא בינינו.
 
אני מכבדת את הלקוחות שלי מאד, ואף הזמנה אינה מובנת מאליה, לתת חווית לקוח מיטבית והקפדה על שירות לקוחות איכותי זה ערך עליון מבחינתי.