תמונות של אהבה אמיתית

כשאתם שומעים את המילים "תמונות של אהבה אמיתית" מה קופץ לכם לראש? מהי התמונה המיידית שאתם רואים לנגד עיניכם? מיד, כאסוציאציה הראשונה, בלי לחשוב יותר מידי. האם זה בן או בת הזוג? הילדים? או הכלב או החתול שמתכרבלים ליד הרגליים שלכם כבר כמה שנים? ההורים? אדם שהיה בחיים שלכם ואיננו עוד?

אולי בכלל זו האהבה לגננת שהייתה כל כך משמעותית עבור הילדה שלכם? או אהבת הטיולים המשפחתיים?

אהבה יכולה לבוא לידי ביטוי בהרבה דרכים, וכלפי הרבה אנשים.

למרבה האבסורד, יש הרבה פעמים שאני מרגישה שהאלבומים שלי משקפים אהבה בין אנשים שבכלל לא מופיעים יחד באלבום.

השבוע הכנתי אלבומי שנה ראשונה לזוג תאומים שאמא שלהם הזמינה עבורם. הם כבר בני ארבע, אבל עם תאומים כמו עם תאומים, לאמא שלהם לא ממש היה זמן להתעסק עם אלבום השנה הראשונה שלהם עד עכשיו. האלבום הזה מלא בתמונות של אהבה אמיתית בין אמא לשני הילדים שלה, כל אחד בפני עצמו, כאינדיבידואל, תמונות של שניהם יחד, ותמונות משפחתיות. אהבה של אמא ורצון להעניק שהביאו לעולם לא רק את הילדים, אלא גם את הרצון לשמר את הזיכרונות המתוקים מהשנה הראשונה שלהם.

בנוסף, עבדתי השבוע גם על אלבום שנה ראשונה לאחיין של קרין. קרין הזמינה עבורו את האלבום במתנה, ופנתה אליי ממש ברגע האחרון, שבוע לפני החגיגה המשפחתית. כל כך שמחתי על ניהול הפרויקטים שלי, שמאפשר לי תמיד לקבל גם הזמנות כאלו של הרגע האחרון. קרין שלחה לי תמונות שהצטברו בקבוצת הווטסאפ המשפחתית. האלבום יצא מתוק להפליא, והוא מלא נולד מאהבה אמיתית בין קרין לאחותה, ובין קרין לאחיין שלה, גם אם קרין עצמה כמעט ולא מופיעה באלבום.

עוד השבוע עבדתי גם על אלבום טיול משפחתי של משפחה יקרה, שזו כבר הזמנה שלישית של אלבום שהם מזמינים אצלי, והפעם טיילתי איתם ביחד דרך התמונות לאתונה, בירת יוון. החיוכים והחיבוקים המשפחתיים שבלטו על רקע עתיקות האקרופוליס ביטאו אהבה אמיתית לא רק לבני המשפחה בינם לבין עצמם, אלא גם אהבה לטיולים, לגילוי העולם, לזמן איכות משפחתי אמיתי.

המשותף לכולם הוא הרצון להעניק מהלב מתנה אישית, ייחודית ומרגשת, מעטפת לזיכרונות ולאהבה, וכל זאת באמצעות אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד מלאה שנוצר במיוחד בשבילכם, ובדיוק כמוכם – יש רק אחד כמוהו בכל העולם.