תמונות משפחתיות מטיולים בפסח

חופשת פסח תמיד הייתה בעיני הטיזר לפני החופש הגדול. חופשה של שבועיים וחצי מבית הספר, שלאחריה מגיעה איזו ירידת מתח כזו ומתחילה אווירת סוף השנה. חופשת פסח מספיק ארוכה כדי לטוס לחו"ל, ומספיק ארוכה כדי לטייל לאורכה ולרוחבה של הארץ, ובדרך כלל גם מזג האוויר נמצא ממש בלשהי הנוחות שלו, לפני שמגיע החום הישראלי המוכר וה(פחות) אהוב.

בשנה שעברה אנחנו עשינו שני טיולי יום רציניים בפסח. יום אחד נסענו למצדה, פעם ראשונה שטיילנו עם הילדים למצדה ושנים מאז שאנחנו היינו שם בעצמנו. טיול אחר היה לעמק המעיינות. ובין לבין היינו בבית, היו כמה ימים של קייטנות לילדים, הם עדיין בגיל של קייטנות בחופשים, בילינו עם חברים, וגם סתם רבצנו בבית. תמונות של חופש.

אני אוהבת לקבל מלקוחות שלי תמונות של משפחות מטיילות, יש בזה משהו מאד מיוחד בעיני. טיול משפחתי הוא תמצית מאד מרוכזת של כל מנעד הרגשות ומצבי הרוח המשפחתיים. יש את ההתרגשות בלילה לפני, את הכנת הבגדים לטיול על השידה. בבוקר יש את מלאכת סידור התיקים – תיק גב למסלול, תיק עם אוכל לאוטו, תיק עם בגדי החלפה על כל צרה שלא תבוא, והפתעות שאמא מחביאה ולא מגלה לאף אחד, כדי שישארו הפתעות, ויוצאו מהתיק בדיוק ברגעים שבהם קו המתח המשפחתי מתחיל לבעבע או שלמישהו נרטבה הגרב והוא נעצב.

תמונות מטיולים משפחתיים, תמיד מצב הרוח הוא מעט יותר קליל. תמיד לוקח כמה טייקים עד שמגיעים לתמונה משפחתית שכולם מביטים למצלמה ומחייכים באותו זמן, או לפחות אין אצבע של שום ילד שתקועה בשום אף.

משהו בשבירת השגרה הזו ממלא את הריאות ואת הלב.

אני אוהבת לעצב אלבומי תמונות משפחתיים, את תמונות הטיולים אני אוהבת לקבץ יחד, מכל הטיולים, זה תמיד יוצא עמוד עם המון תמונות והמון פרצופים, טיול מפה וטיול משם, טיול עם החברים וטיול עם הדודים וטיול של המשפחה הגרעינית לבדה. תמונות של חיים, תמונות שמחות של רגעים יפים ששווה לזכור.

עכשיו פסח, עכשיו זמן הטיולים המשפחתיים, ואני כבר מחכה לטייל אתכם דרך התמונות.