מתנה מקורית, משמעותית ומיוחדת

יש הרבה גימיקים חמודים בשוק המתנות המעוצבות. הרבה מעמדים קטנים שאפשר לשים על השולחן או על המדף, עשרות סוגים של "קופסאות מתפוצצות" או קופסאות שנפתחות לכדי מרבד של תמונות. באמת שהפיצ'פקעסים החמודים האלו נמצאים היום בצורה זמינה בכל מקום ובכל רשת חברתית.

הרבה יוצרות עוסקות בכל אלו ועוד. הן מעבירות סדנאות, מכינות כרטיסים, מוכרות בירידים, וחלקן גם מכינות אלבומים מעוצבים בעבודת יד. אצל כולן האלבום הוא מוצר נוסף בקטלוג היצירות שהן יודעות להכין.

כשאני הקמתי את העסק שלי של עיצוב אלבומי תמונות בעבודת יד היה לי ברור למן הרגע הראשון שאני לא אעסוק בכל עבודות היצירה הנלוות האלו. מבחינתי הכנת אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד זה תהליך עבודה הרבה יותר עמוק ומדויק מאשר הבנת המידות של התמונות וחיתוך ניירות בצורה ישרה. את לקוחותיי אני בוחרת בפינצטה ואני מאמינה שכך גם הם בוחרים אותי, לאחר סינון קפדני מבין האתרים שהם ראו ברשת. הכימיה בינינו הכרחית על מנת שאוכל להכיר את הסיפור שמאחורי האלבום, וגם על מנת לבסס את האמון שכל כך חשוב לתהליך העבודה.

אלבום תמונות דורש התעמקות באנשים שמאחוריו, הקשבה לבחירת המילים שלהם ולניואנסים שבקול שלהם כשהם מדברים על מושא האלבום. הם מחפשים להעניק מתנה מקורית, כזו שתיצור את אפקט ה"וואו" ברגע שיפתחו אותה, ותלהיב את הצופה. חשוב להם שהאלבום יהיה מתנה משמעותית, כזו שמעבירה את המסר של הקרבה והאהבה שקיים בינם לבין מושא האלבום, יהיה זה קרוב משפחה, חבר או עמית לעבודה. ולא פחות חשוב להם, שהאלבום יהיה מיוחד. לא עוד טמפלט גנרי שנבחר מתוך אפשרויות בודדות באתר ששם לעצמו למטרה להיות one size fits all. האלבום צריך להיות one size fits one, כזה שמשקף את הייחודיות של הסיפור הטמון בו.

עבודות יצירה שהוכו בעבודת יד תמיד יהיו בעלות ערך גבוה יותר מכאלו שנקנו מוכנות מראש בחנות. יש משהו בהתכוונות של מוצר בעבודת יד שמשווה לו נופך אישי יותר. אבל גם בתוך העולם של עבודות יצירה בעבודת יד יש מנעד שלם של סוגי מתנות ותהליכי עבודה. מבחינתי אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד מלאה הוא-הוא גולת הכותרת של הענקת מתנה אישית, מקורית, מיוחדת ומלאת משמעות לאנשים האהובים עלינו מכל, וגם לעצמנו.