להכניס טאצ' אישי לאלבום

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הוא בהגדרה פריט אישי, בטח כזה שמעוצב רק אחרי שמקבלים את התמונות ויכולים להתאים את העיצוב עצמו לרוח האלבום ולטעם של הנמען או הנמענת של האלבום. ועדיין, כל אלבום אפשר לשדרג, גם אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד, ולהעניק לו עוד מהמימד האישי והייחודי שלשמו הוא נועד.

בהרבה מקרים יש איזה אלמנט אחד שאפשר להביא אותו לידי ביטוי באלבום והוא זה שנותן את הטוויסט האישי והופך את האלבום לחוויה אישית וייחודית מלאה ושלמה. באלבום של אפרת למשל, אותו אלבום שבעלה הזמין לה לכבוד יום הולדתה הארבעים, הנושא היה "החיים בנקודות", תמה שמאד אפיינה את העיסוק הטיפולי של אפרת באותה תקופה. העיצוב של האלבום לקח את התמה הזו ויצר אלבום שכל העמודים שבו מעוצבים בניירות מדוגמים בנקודות.

גם העיצוב באלבום של אריאלה שאב השראה מהמקום האישי של אריאלה כציירת. בן הזוג שלה, שהזמין עבורה את האלבום, שלח לי ציורים שלה להשראה ושניים מהם אפילו נשלחו לדפוס והודבקו בצדדים הפנימיים של כריכת האלבום. הצבעוניות והשימוש בצורות גיאומטריות שונות בציורים של אריאלה היו הבסיס לשימוש בצבעים חזקים ודומיננטיים גם בעיצוב האלבום עצמו.

כעת עומד בפניי אלבום נוסף, אשר הזמינה אותו דינה, לכבוד יום הולדתה ה-70 של אחותה. אחותה של דינה אוהבת לרקום כיסויים, "קווילטים" בלעז, ודינה שלחה לי תמונות של הקווילטים האלו ושאלה כיצד ניתן לשלבם באלבום. הקווילטים הם היצירות של אחותה של דינה, הם התשוקה שלה והתחביב שלה מזה שנים רבות. ברור שהם ישולבו באלבום, רק היינו צריכות להבין איך. לאחר מחשבה הצעתי לדינה שאנחנו נשלב בכל עמוד בפינה תמונה או מסגרת דקה שמורכבת מהתמונות של הקווילטים, בכל עמוד אחד אחר.

באופן הזה אנחנו גם ניצור איזו שהיא שפה אחידה וקוהרנטית לעיצוב של האלבום עצמו, גם ניתן מקום ליצירות של כלת השמחה ונחגוג את הביטוי האישי שלה, וגם נשמור על עיצוב מוקפד ואלגנטי ולא נערבב את כל הצבעוניות של הקווילטים השונים.

דינה התלהבה מאד מהרעיון, ושמחה על הדרך שמצאנו להפוך את אלבום התמונות של אחותה למתנת יום הולדת הכי אישית וייחודית שיש, כזו שבאמת חוגגת את מי שהיא ומביאה זאת לקדמת הבמה.

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הוא מתנה אישית, מרגשת ומלאת משמעות. יש אינספור דרכים לצקת ערך לתוך האלבום ולמקסם את האופן שבו הוא מביא אתכם לידי ביטוי. זו מתנה שמתאימה לכל אירוע וניתן לעצב אותה לפי הטעם האישי שלכם, בלי התפשרות על בחירה ממאגר עיצובים גנריים מוכנים מראש. צרו איתי קשר ויחד נעצב את האלבום המושלם עבורכם!