האלבומים של אביב

בתור בעלת אתר אינטרנט אני מקבלת מדי חודש עדכון לתיבת הדואר האלקטרוני שלי ובו מידע מעניין ומיני נתונים לגבי כניסות הגולשים לאתר שלי. בדרך כלל אנשים מגיעים אליי דרך גוגל לאחר שחיפשו מידע ואפשרויות רכישה של אלבומים מעוצבים בעבודת יד מלאה למטרה מסוימת כמו אלבום שנה ראשונה לתינוק או לתינוקת; אלבום זהב במתנה לסבא וסבתא; אלבום חתונה או אלבום תמונות כמתנת פרידה מעמית לעבודה שעוזב או פורש לגמלאות. פרט מידע מאד מעניין שנגלה אליי לאחרונה הוא שיש גם מספר לא מבוטל של גולשים שנכנסים לאתר שלי לאחר שחיפשו בגוגל ספציפית את האתר שלי, את "האלבומים של אביב".

פרט טריוויה מפתיע נוסף הוא שהמתחרה העיקרי שלי בגוגל הוא אתר שמרכז בתוכו את האלבומים של אביב גפן, שזה מעניין ולא צפוי. אבל עצם זה שאנשים מגיעים אליי מחיפוש בגוגל לאחר שביקשו באופן ספציפי לבקר באתר "האלבומים של אביב" הוא בעיקר מאד משמח. כלומר, זה תמיד משמח כאשר מישהו מחפש בגוגל רעיון למתנה מקורית, מתנה מרגשת או מתנה ייחודית – ומגיע אליי, כי כפי שכתבתי כאן פעמים רבות בעבר אלבום מעוצב בעבודת יד הוא-הוא ההגדרה של מתנה אישית, מרגשת וייחודית, שהוכנה במיוחד עבור הנמען של האלבום ולאף אחד אחר בעולם אין עוד אלבום כמו זה.

זה גם מאד מחמיא כאשר מישהי תחפש בגוגל רעיונות לאלבום שנה ראשונה לתינוקת שלה, או אלבום בת מצווה מיוחד ואישי, ותגיע לאתר שלי ותמצא בגלריית התמונות מגוון רחב של אלבומים מעוצבים בעבודת יד שהכנתי ללקוחות ואשר נתנו לי את הסכמתן לפרסם טעימות מהאלבומים בתיק העבודות שלי.

אבל כאשר מגיעים אליי מגוגל באמצעות חיפוש ישיר שלי, של אתר "האלבומים של אביב" זה כבר באמת סוג של סמל סטאטוס.

אני מאד אוהבת את האתר שלי, ואני משקיעה המון שעות עבודה בלשמור עליו מגוון, איכותי, מעודכן ומעניין. בשונה מהמצב ברשתות החברתיות, באתר שלי אני לא כפופה לשום אלגוריתם כזה או אחר, והתוכן שאני כותבת נשאר בו זמין ונגיש תמיד. באתר ניתן למצוא גם קישור להמלצות וביקורות מלקוחות וכך להתרשם באופן בלתי אמצעי מהתהליך, מהתוצר וגם ממני.

אני מקבלת באהבה ובצניעות גדולה את המחמאה על המספר ההולך וגדל של גולשים שמחפשים את "האלבומים של אביב" בגוגל בכוונה להגיע אליי, ומבטיחה להמשיך למלא את האתר בתוכן איכותי, מקצועי ומגוון, כך שתוכלו להרגיש בטוחים במאה אחוז להפקיד בידי את יצירת האלבום שלכם.