אלבום תמונות מעוצב במתנה לגבר

במבט ראשון משהו בכותרת של הפוסט הזה יכול להיראות מעט מאולץ נכון? "אלבום תמונות מעוצב במתנה לגבר". ההתחלה של המשפט היא קוהרנטית ומשלימה, אבל אז מגיע הטוויסט בסוף, "לגבר". ממתי גברים מסתכלים באלבומים? ועוד מעוצבים? ממתי אנחנו מקשרות גברים עם דברים מעוצבים? ובכן, לשמחתי הרבה הימים שבהם מתנות לגבר היו שייכות לעולם האביזרים מתחזקי הגבריות שלו, הרי שהיום רוב הגברים כבר ישמחו שיעריכו את האינטליגנציה שלהם קצת יותר, וגם הם ישמחו לקבל מתנות שיש מאחוריהן מחשבה וכוונה, ושהן מגלמות בתוכן משמעות עמוקה יותר מאשר השטחיות המאפיינת את רוב המתנות לגבר השוצפות את הרשת.

אז כן, אלבום תמונות מעוצב במתנה לגבר. זה יכול להיות כמתנת יום הולדת עם תמונות משפחתיות או זוגיות; זה יכול להיות במתנה על צעד משמעותי בחיים כמו שחרור מהצבא, קידום בעבודה, עמידה באתגר כמו ריצת מרתון או סיום תואר. הכוונה להעניק מתנה אישית ומקורית בוודאי תרגש את חתן השמחה. חשבו על זה, הרי בכל אירוע הוא מבין את הרצון שלך לקבל מתנות מקוריות ומרגשות, את השמחה שלך כשאת רואה כמה הוא השקיע בך, או את הרמזים הקטנים (טוב, בואו נודה בזה, חלקם כמו בעלי שיחיה דורשים רמזים ממש עבים) לכך שהיית שמחה להשקעה אישית כזו. וכמו שהם משקיעים, כך הם בוודאי ישמחו שישקיעו בהם.

אלבום תמונות מעוצב לא חייב בהכרח להתקשר אצלנו למשהו פרחוני וססגוני עם סרטים ותחרות. ממש לא. אם כי אפשר להכין גם אלבום כזה אם זה מה שישמח את הנמען שלנו. כבר היה לי אלבום שנה ראשונה לבן שהצבע האהוב עליו היה ורוד, וזה יצא אלבום מאד ורוד ומאד של בן וזה היה מדויק ומושלם עבורו. אבל ככל הנראה, בהערכה גסה, אני מהמרת שרוב הגברים יתחברו לעיצוב שהוא פחות פרחוני. האמת? פרחוני זה גם פחות הקטע שלי בעיצוב.

אפשר לעצב אלבום גברי בצורה מאד סולידית, ללכת על צבעים מונוכרומטיים, או על פלטה של חומים וכחולים. אפשר לעדן את האלמנטים הקישוטיים ופחות לעגל פינות, תרתי משמע, כדי לשווע מראה יותר ריבועי ופחות מעוגל. תתפלאו לשמוע אבל זה מגיע עד לפרטים הכי קטנים כמו האם הפינות של התמונות יהיו מרובעות או מעוגלות. וכל זה ביחד יוצר איזו הרמוניה ואיזה אופי מסוים לאלבום כולו שצריך להסתדר כמו חלקים של פאזל.

אז בפעם הבאה שיש סיבה למסיבה לבן הזוג שלך, לחבר שלך, לאח או לבן או לאבא, דברי איתי, נכין לו יחד אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד שיהווה מתנה אישית, ייחודית ומרגשת עבורו, מתנה מלאת משמעות שתגרום לו להרגיש הכי מיוחד שרק אפשר.