אלבום תמונות אינטראקטיבי

בשנים האחרונות התפתח סוג חדש של ספרי ילדים. אלו ספרים אינטראקטיביים כאלו שמאפשרים לילדים למשוך לשוניות כדי לפתוח חלוניות או להעלות דמויות שיעמדו במאונך לעמוד הספר. יש גם ספרים שניתן להכניס אליהם סוללות וע"י לחיצה על כפתורים ניתן לשמוע צלילים. יש לנו ספר כזה עם שירים של אריק איינשטיין, ספר של ציוצי ציפורים וכו'.

הילדים מתים על זה, ואנחנו ההורים נהנים מהערך המוסף שהם מקבלים. זה הרי הרבה יותר מעניין כשיש משהו להתעסק איתו ולא סתם להעביר עמודים בספר.

כך גם באלבומי תמונות. אפשר להכין אלבום תמונות דיגיטלי ופשוט להעביר עמודים בספר, ואפשר להכין אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד ולקבל חוויה אינטראקטיבית שלמה ומלאה. באמצעות שימוש בטכניקות שונות של קיפולי נייר וסגירות אפשר ליצור אלבום תמונות מעניין, מפתיע, שכל עמוד בו שונה מקודמו.

כאשר הילד יתבונן באלבום שלו יהיו לו כיסים להוציא מתוכם את התמונות, יהיו לו מפלי תמונות להעביר בהן את התמונות אחת אחרי השנייה. הוא ימשיך לעמוד הבא ויגלה סרט קשור ולאחר שיתיר אותו יפתח בפניו סרט רץ של תמונות. הוא יגלה שיש עמודים שנפתחים ומתגלה מאחוריהם עוד עמוד פנימי.

בדיוק כמו עם סיפור הילדים, והרי גם אלבום התמונות שלו הוא סיפור ילדים – סיפור הילדים שלו עצמו.

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הוא סיפור הילדים של הילד או הילדה שלכם. הוא מותאם במדויק לתמונות שלו או שלה, לעולם הדימויים שהם חווים עכשיו, יהא זה גיבורי על, נסיכות מהאגדות, חדי-קרן או דינוזאורים.

היה לי אלבום תמונות לילד מתוק בן שנתיים שהצבע האהוב עליו היה ורוד. בן שאוהב ורוד. בכל הטמפלטים בכל אתרי האלבומים הדיגיטליים לא תוכלו למצוא אלבום ורוד עם דינוזאורים ואריות. וזה משום שאלבום דיגיטלי שמוכן לפי מגוון מוגבל של תבניות מוגבלות מראש לא יכול לראות כל אחד מאיתנו כפי שהוא. זה פשוט לא יקרה.

הוא קיבל אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד שכולו ורוד ועמוס דינוזאורים ואריות. אלבום אישי, מרגש וייחודי שהוכן אך ורק עבורו, ובדיוק כמוהו – אין עוד אף אחד כזה בעולם.