אלבום מעוצב בעבודת יד – מתנה מרגשת, אישית ומשמעותית

פעמים רבות לקוחות מגיעות אליי ומבקשות להזמין אלבום שהוא למעשה מתנה. יש להן אדם קרוב שעומד לחגוג יום הולדת, והן מחפשות דרך להעניק לו מתנה שתהיה גם מקורית, גם אישית, גם מרגשת וגם משמעותית. ככל שאנחנו מתבגרות החשק שלנו להתמסר לגימיקים חולף ובמקומו אנחנו מחפשות את העומק ואת הערך האמיתי של הענקת מתנה. ככל שההיכרות רבת שנים כך הרעיונות הולכים ופוחתים. את עטיפות המתנה מחליפות דרכים לציון האירוע כמו "בואו נצא יחד לאיזו מסעדה שווה ואנחנו נזמין".

בדיוק במצבים כאלו אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד יכול לתת את המענה המבוקש בצורה מושלמת. באופן אישי אני חושבת שהרגע הזה של קריעת נייר העטיפה ממתנה הוא רגע שממעיטים בערכו. יש בזה משהו שמחזיר מיד לילדות, ויוצר איזו ציפייה מתמשכת ומתגברת. האלבומים שלי מגיעים כולם עטופים כמתנה, עם כרטיס אישי שהוא כמו ברכת הכניסה לתוך המתנה עצמה, ומשלים את העטיפה.

אלבום מעוצב בעבודת יד מלאה הוא בהגדרה מתנה אישית. אני מכינה כל אלבום מאפס בעבודת יד מלאה לפי הזמנה, ורק אחרי שקיבלתי מידע לגבי הנמען או הנמענת שלהם מיועד האלבום. אין לי מוצרי מדף ריקים שאני מכינה מראש. אני לא מאמינה בזה. הגנריות הזו פשוט סותרת את כל מה שאלבום תמונות אישי אמור לייצג. כשאני מעצבת אלבום מאפס לפי הזמנה אני יכולה לתת מענה לכל פרט שחשוב ללקוחה שלי, אני יכולה להתאים את האלבום אליה ולהעדפותיה, במקום שהיא תצטרך להתפשר על מנעד מוגבל של תבניות שנוצרו על פי המכנה המשותף הרחב ביותר.

אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד חוגג את הייחודיות של הנמען שלו, ומכך נגזר הכל. מילת התואר הכי שכיחה שאני שומעת על האלבומים שלי היא שהם "מרגשים", וזה בכלל לא מפתיע. כשאנחנו מקבלים מתנה ממישהו שחשב עלינו, השקיע בנו, והמתנה מיועדת אך ורק לנו, נבנתה עבורנו, ואין עוד אחת כמוה בכל העולם – זה מרגש. אנחנו חשובים למישהו, אנחנו אהובים, וזה בכלל לא מובן מאליו.

והמשמעות? המשמעות שופעת באלבום ומתפרצת דרך התמונות. בין אם זה אלבום במתנה לבן או בת זוג, בין אם זה אלבום במתנה לסבתא שחוגגת יום הולדת 70, ובין אם זה אלבום במתנה לחברה טובה עוד מימי האוניברסיטה – התמונות שבאלבום מספרות את סיפורו של הקשר, את החוויות המשותפות, את המסע שקשר בין המעניק והנמען.

לא משנה מהי המטרה של האירוע, ובכל תקציב שייעדתם לכך, אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד ייתן את המענה המדויק לרצון להעניק מתנה אישית, ייחודית, מרגשת ומלאת משמעות.