אלבום ברכות בכתב יד

הלקוחות שמגיעות אליי יודעות להעריך את המשמעות והכוונה שיש באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד. הן מחפשות מתנות אישיות באמת, כאלו שנוצרו במיוחד עבור הנמען שלהן והן ייחודיות רק לו. אחד היתרונות הבולטים של אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הוא שהאלבום יכול לגלם ולשקף את מלוא הייחודיות של מי שהוא נועד עבורו, בין אם זה תינוק מתוק שאוהב ורוד (ובהצלחה עם למצוא אלבום שנה ראשונה לתינוק בן שמכיל דינוזאורים ורודים) ובין אם זה אלבום חתונה הכי לא שגרתי שיכול להיות (כי זה ברור שכל הכלות רוצות אלבום חתונה לבן נכון? אז זהו, שלא).

לקוחות שמבקשות להדגיש אל ההיבט האישי והמיוחד וחושבות על כל הפרטים מחפשות דרכים נוספות לתת לאלבום את העוצמה המרגשת והייחודית שלו. למשל, ניתן לשלב באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הרבה יותר מאשר רק תמונות. אפשר להשאיר בו מקום גם לפריטים פיזיים שהם משמעותיים ומהווים חלק בלתי נפרד מהזיכרונות שלנו, כמו צמיד היד שכל יולדת ותינוק מקבלים בחדר הלידה, או את הכרטיסים לסרט מהדייט הראשון.

דרך נוספת להעצים את היופי האישי שיש באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד היא להשתמש בכתב יד במקום בטקסטים מודפסים. כאשר יש אלבום ברכות לכבוד יום הולדת של בן משפחה או חברה קרובה, אפשר לבקש מהמברכים לכתוב את הברכות בכתב ידם, ולא להקליד את הברכה על המחשב או בהודעה בטלפון הנייד.

בעולם שבו כל דבר אנחנו מקלידים, והכל נעשה באמצעות הדואר האלקטרוני, אנחנו כבר כמעט ולא נתקלים בכתב יד. דווקא בגלל המציאות הזו כתב היד שלנו מקבל פתאום עוצמה הרבה יותר גדולה. סממן כל כך אישי ומובהק שלנו, שהרי אין כתב יד אחד דומה למשנהו, יכול להיות שדרוג מקסים ומרגש לאלבום הברכות שלכם. במקום להסתפק בברכות שכולן נראות אותו דבר ומודפסות בצורה אחידה, שילוב ברכות הכתובות בכתב יד ממש מדגיש את הייחודיות לא רק של מקבל האלבום, אלא גם של כל אלו שלקחו חלק בהכנה שלו.

אם כבר בחרתם ללכת על מתנה כל כך אישית ומרגשת כמו אלבום תמונות וברכות מעוצב בעבודת יד, הרשו לעצמכם למקסם את החוויה ולוו את האלבום שלכם בברכות הכתובות בכתב יד. הייחודיות והמקוריות של כתב היד יותירו חותם לא פחות מהאלבום עצמו.