אלבום במתנה מעידית לגיסתה

עידית יצרה איתי קשר כדי להכין לגיסתה אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד לכבוד יום הולדת הקרב ובא. כמו רוב האנשים שפונים אליי, עידית חיפשה מתנה מקורית, מרגשת ובעיקר אישית. כזו שמותאמת באופן הולם ומדויק למי שמקבל אותה. לא בערך, לא ליד, אלא מתנה שהוכנה במיוחד עבורו, מתוך מחשבה עליו ועל הרצון לשמח אותו. זו הרי כל המטרה של האלבומים שלי, אם זה היה סתם אלבום תמונות גנרי היה אפשר אולי להסתפק באלבום תמונות דיגיטלי פשוט שבו בוחרים אחת מתוך כמה אופציות קבועות של רקעים ומשלבים בהן את התמונות. אבל הנגיעה האישית, היכולת להתאים במדויק את האלבום לנמען שלו, מבלי להתפשר ומבלי להיות מקובעים על תבניות מוגדרות מראש, זה מה שעושה את כל ההבדל בין אלבומים מעוצבים בעבודת יש לבין אלבומים דיגיטליים.

כמו כל סיפורי הלקוחות שלי, גם כאן היה משהו מעבר, היה סיפור. הסיפור האישי הזה זה בדיוק מה שאני מחפשת לשמוע, להכיר ולדעת על הנמען שעומד לקבל את האלבום. חשוב לי לדעת באיזה שלב בחיים דרכינו הולכות להצטלב ואיך אני אוכל להתאים את העיצוב כדי שיגיע לנקודה הזו בדיוק כפי שהיו רוצים לקבל אותו.

גיסתה של עידית חוותה אבדן טרגי, קשה מנשוא, של הבן שלה שנפטר. לא שאלתי לנסיבות של האירוע, זה גם לא ענייני, מה שקיבלתי מעידית זה את ההבנה שגיסתה לא השתקמה לגמרי מהאירוע, ואיך אפשר, איך אפשר לחשוב שאמא יכולה להשתקם אחרי שאיבדה את בנה. עידית רצתה לשמח אותה, להראות לה את הצדדים היפים של החיים, שהחיים ממשיכים, שלמרות האבדן אי אפשר לוותר על שמחת החיים, גם אם היא באה לידי ביטוי ברגעים קטנים של אושר.

יד ביד עם עידית עיצבתי אלבום ששזורים בו רגעים שמחים. תמונות מטיולים, תמונות משמחות משפחתיות. תמונות שצולמו לפני האירוע, עם הבן חבוק איתה יחד, ותמונות אחרי האירוע, כשרואים שהוא חסר. ובעמוד האמצעי, עמוד שנפתח ונפרס, הכנסתי תמונות רק של הבן, כדי לתת לו את המקום המיוחד שלו.

אנחנו לא מתעלמות, אנחנו משלימות. זה היה הקו של האלבום הזה. השלמה וחיבוק ומבט אל העתיד.

אלבום מרגש ומיוחד, אלבום אישי כל כך שאפילו לא יכולתי להביא את עצמי לצלם אותו. אבל העטיפה הכחולה שלו כאן, כמו של כל האלבומים, ממשיכה להראות איך כל אלבום עומד בפני עצמו, יחיד ומיוחד במינו, בדיוק כמו מי שיקבל אותו.