אז למה לא אלבום דיגיטלי?

האמת שהשאלה הזו לא כל כך הוגנת. זה כמו לשאול למה לא לאכול תפוז. ובכן, אין ממש סיבה. להכין אלבום דיגיטלי זה נהדר, ולמי שאוהבת את זה ויש לה את הזמן והסבלנות להתעסק עם זה אלבום תמונות דיגיטלי יכול לצאת מקסים. אז במקום לשאול למה לא אלבום דיגיטלי אולי עדיף בעצם להתמקד בשאלה למה כן אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד?

ושוב, חשוב לי להדגיש שאין לי דבר וחצי דבר נגד אלבומי תמונות דיגיטליים. הם פשוט לא כוס התה שלי. ההשוואה בין אלבום תמונות דיגיטלי לבין אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד היא כמו להשוות בין תפוחים ותפוזים, אם לחזור לאלגוריה הקודמת. אלו שני דברים שונים בתכלית.

אז למה כן אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד?

ראשית, כיוון שאלבום תמונות מעוצב בעבודת יד מאפשר לך לשמר זכרונות שבאים בכל מיני צורות, ולא רק כאלו שבאים בתמונות. אם שמרת את צמיד היד מחדר הלידה, או אם שמרת את ההזמנה המקורית של החתונה, ממש ההזמנה עם המעטפה והנייר השקוף הנפתח והכל – אין סיבה שתוותרי עליהם, או שתתפשרי על האיכות שלהם ותסרקי אותם. באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד תוכלי לשלב את הפריטים האלו ממש.

שנית, כיוון שאלבום תמונות מעוצב בעבודת יד הוא ייחודי ומותאם במדויק לסיפור שאת רוצה לספר דרך האלבום. בהכנת אלבום תמונות דיגיטלי באמצעות תכנת הכנת תמונות כזו או אחרת, את בדרך כלל תהיי מוגבלת במספר סגנונות העיצוב שתוכלי לבחור מתוכם. הם ברוב המקרים יהיו גנריים כאלו, ויש בזה מן ההיגיון, הרי המעצב שעיצב אותם לא הכיר אותך, הוא לא ידע מי את, מה את אוהבת, איזה טעם יש לך ואילו העדפות צבעים יש לך. הוא לא רצה לקלוע לטעם המדויק והמאד ספציפי שלך, הוא רצה לקלוע למכנה המשותף הרחב ביותר. כאשר את בוחרת באלבום תמונות מעוצב בעבודת יד אני רואה אך ורך אותך. הדבר היחיד שמעניין אותי זה הסיפור שלך, הטעם שלך, המינון המדויק עבורך של אלמנטים קישוטיים וצבעוניות, מה יהיה לך נעים לראות ולקבל.

שלישית, כי העובדות הן שלרוב הנשים ברוב המקרים אין זמן להתעסק עם זה, או הרצון להתעסק עם זה. התמונות מצטברות להן בטלפון הנייד או באיזה ענן וירטואלי במחשב, ושם הן מעלות אבק וירטואלי. כשאת מזמינה אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד אצלי אני עושה עבורך את כל העבודה. שלחי לי את כל התמונות שלך. ממש את כולן. אני אעזור למיין ולבחור ולסנן ואדאג להדפסה שלהן בחנות צילום מקצועית (אני פחות בקטע של להדפיס במדפסת הביתית שלי בבית, למרות שיש יוצרות שעושות את זה).

אז אלבום תמונות דיגיטלי זו בהחלט אפשרות, אבל אלבום תמונות מעוצב בעבודת יד יכול להיות אפשרות הרבה יותר טובה.